Jak je to s COVID-19 a Transition?

Myslíme si, že téma našeho kurzu je nadčasové, proto pokračujeme v přípravě.

Jsme si vědomi toho, že v době konání kurzu budou možná probíhat dál omezení, která nám kurz neumožní uspořádat (množství lidí pohromadě, překračování hranic), přesto doufáme a nezastavujeme přihlašování.

Máme vytvořené zatím tři varianty:

A – kurz jede v daném termínu (30. 7. – 8. 8. 2021), na pomezí Česko – Slovenských hranic + navazuje prodloužený víkend (9. – 12. 9. 2020).

B – začínáme prodlouženým víkendem (9. – 12. 9. 2021) a pokračujeme o prázdninách 2022

C – začátek kurzu posouváme o rok, na prázdniny 2022

Proto neváhej a přihlaš se / prihlas sa. O své peníze nepřijdeš. Můžeš jen získat.

U varianty B a C připravujeme podporu do mezidobí pro přihlášené. On-line setkávání, samostudium – knihovna, videa, filmy a podobně. Na to se těšte.

Víme, že mnozí z vás se dostanou do náročného období i díky výpadku přijmu, proto připomínáme cenový rozptyl i možnost snížení ceny několika způsoby, viz cena kurzu

Krize světová je úzce spjata s krizí osobní, ta bude více a více cítit v rodinách. Dospělých mužů bude potřeba víc nežli dříve. Využijte toto období co nejužitečněji. Třeba i tím, že se přihlásíte.

Stále váháš?

Je nám jasné, že i Tobě možná aktuální situace komplikuje plány, ať už z hlediska studijních povinností, brigády či úvah o dovolené. Chceme Tě proto požádat, pokud váháš o účasti na kurzu, dej nám o sobě vědět na e-mail transition@psl.cz či info.transition@plusko.net i s důvody, od jakých se Tvé přihlášení odvíjí.

Zkusíme individuálně hledat cestu, jak s Tebou počítat a vyčkat s platbou do chvíle, než si naplněnost kurzu vyžádá rozhodnutí o Tvé účasti.